Technik / serwisant (teleinformatyka) – Warszawa

  • Pełny etat
  • Warszawa

Firma Capital Work wspierająca zatrudnienie Osób Niepełnosprawnych prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko: Technik / serwisant (teleinformatyka).
Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • wdrażanie aplikacji webowej,
  • instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego i urządzeń,
  • instalacja i konfiguracja oprogramowania (systemy operacyjne, inne oprogramowanie użytkowe),
  • wykonywanie przyłączy telekomunikacyjnych oraz instalacji wewnętrznych: sieć LAN, VOIP,
  • serwis sprzętu komputerowego i sieciowego,
  • helpdesk – pomoc telefoniczna lub zdalna,
  • szkolenie pracowników po oddaniu infrastruktury teleinformatycznej,
  • konfiguracja central VOIPowych np. technologia Asterisk.

Wymagania:

  • aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
  • prawo jazdy kat. B,
  • wykształcenie kierunkowe min. średnie (na przykład informatyka, elektryka),
  • mile widziana praktyka w zawodzie.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,
  • możliwość rozwoju i awansu,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
  • profesjonalne szkolenia teoretyczne i praktyczne w terenie,
  • praca w młodym zespole.

Prosimy o przesłanie CV (max 2 strony) na adres rekrutacja@capitalwork.pl z zamieszczoną klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2002 r. NR 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)”.

Uprzejmie prosimy o informację w CV na temat orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Załącz Twoje CV/list motywacyjny lub inne pliki. Całkowita wielkość: 200 MB.

UdostępnijShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page