Sprzedawca / doradca klienta z orzeczeniem o niepełnosprawności – Centrum Handlowe Marki

  • Pełny etat
  • Marki

Firma Capital Work, wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod nr 8510, wspierająca zatrudnienie Osób Niepełnosprawnych prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko: Sprzedawca / doradca klienta z orzeczeniem o niepełnosprawności.
Miejsce pracy: Centrum Handlowe Marki

Wymagania:

* aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
* wykształcenie średnie, mile widziane techniczne,
* mile widziana znajomość branży motoryzacyjnej,
* umiejętność obsługi kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych,
* dobra organizacja pracy,
* dyspozycyjność, zaangażowanie,
* wysokie zdolności komunikacyjne.

Zakres obowiązków, m.in.:

  • obsługa kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych,
  • obsługa klienta oraz fachowe doradztwo.

Oferujemy:

  • długotrwałą współpracę w oparciu o umowę o pracę,
  • stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy,
  • możliwość doskonalenia zawodowego.

Prosimy o przesłanie CV (max 2 strony, mile widziane zdjęcie) na adres rekrutacja@capitalwork.pl z zamieszczoną klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Uprzejmie prosimy o informację w CV na temat orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Załącz Twoje CV/list motywacyjny lub inne pliki. Całkowita wielkość: 200 MB.

UdostępnijShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page