Recepcjonista/ka w klinice stomatologicznej – Warszawa Śródmieście

Firma Capital Work wspierająca zatrudnienie Osób Niepełnosprawnych prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko: Recepcjonista/ka w klinice stomatologicznej.
Miejsce pracy: Warszawa Śródmieście

Wymagania:

  • aktualne orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności,
  • bardzo dobra organizacja pracy i dokładność w realizacji zadań,
  • kreatywność, odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
  • miła aparycja, wysoka kultura osobista,
  • mile widziana znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Zakres obowiązków, m.in.:

  • wsparcie pracy gabinetu od strony administracyjnej,
  • dbanie o dokumentację pacjentów,
  • prowadzenie kalendarza wizyt.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń.

Prosimy o przesłanie CV (max 2 strony) na adres rekrutacja@capitalwork.pl z zamieszczoną klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Uprzejmie prosimy o informację w CV na temat orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Załącz Twoje CV/list motywacyjny lub inne pliki. Całkowita wielkość: 200 MB.

UdostępnijShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page