Programista Java – Warszawa

  • Pełny etat
  • Warszawa

Firma Capital Work wspierająca zatrudnienie Osób Niepełnosprawnych prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko: Programista Java.
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • programowanie w języku Java,
  • udział w różnorodnych projektach dotyczących budowy oraz rozwoju systemów IT,
  • bliska współpraca z biznesem, weryfikacja zgodności tworzonych funkcjonalności z wymaganiami Klienta,
  • dbanie o wysoką jakość kodu,
  • współpraca z zespołem projektowym.

Wymagania:

  • aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
  • min. 2-letnie doświadczenie w programowaniu w języku Java – najlepiej 8,
  • ogólna znajomość architektury JEE,
  • znajomość frameworków (Spring, Hibernate) oraz narzędzi: Maven, Git, Jira,
  • znajomość relacyjnych baz danych (PostreSQL),
  • znajomość języka angielskiego (min. na poziomie czytania i pisania dokumentacji),
  • umiejętność kreatywnego, innowacyjnego podejścia do realizowanych zadań i rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • udział w zaawansowanych technologicznie projektach dla branży medycznej,
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Prosimy o przesłanie CV (max 2 strony) na adres rekrutacja@capitalwork.pl z zamieszczoną klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2002 r. NR 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)”.

Uprzejmie prosimy o informację w CV na temat orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Załącz Twoje CV/list motywacyjny lub inne pliki. Całkowita wielkość: 200 MB.

UdostępnijShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page