Pracownik produkcji z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności – Ostaszewo

  • Pełny etat
  • Ostaszewo

Firma Capital Work wspierająca zatrudnienie Osób Niepełnosprawnych prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko: Pracownik produkcji z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.
Miejsce pracy: Ostaszewo

Wymagania:

  • aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
  • dokładność, zaangażowanie,
  • mile widziana umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • brak przeciwwskazań do pracy fizycznej.

Obowiązki:

  • praca przy maszynach:
    • obróbka części metalowych,
    • montaż produktu zgodnie ze specyfikacją technologiczną,
    • obsługa maszyn i urządzeń na linii montażowej.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • terminowe wypłaty wynagrodzeń,
  • pracę w miłej atmosferze,
  • możliwość uzyskania zwrotu kosztów dojazdu do pracy.

Prosimy o przesłanie CV (max 2 strony) na adres rekrutacja@capitalwork.pl z zamieszczoną klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Uprzejmie prosimy o informację w CV na temat orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Załącz Twoje CV/list motywacyjny lub inne pliki. Całkowita wielkość: 200 MB.

UdostępnijShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page