Pracownik działu windykacji – Warszawa Praga Północ / Południe

Firma Capital Work, wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod nr 8510, wspierająca zatrudnienie Osób Niepełnosprawnych prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko: Pracownik działu windykacji.
Miejsce pracy: Warszawa Praga Północ / Południe

Poszukujemy osoby która:

  • posiada aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
  • jest biegła w obsłudze komputera,
  • zna podstawowy pracy biurowej,
  • orientuje się w drobnej księgowości,
  • jest dobrze zorganizowana,
  • potrafi pracować z kalendarzem,
  • chciałaby pracować w środowisku IT,
  • szybko się uczy,
  • posiada doświadczenie w windykacji (będzie to dodatkowym atutem).

Zakres obowiązków, m.in.:

  • obsługa systemu e-Windykator do monitorowania spływu należności,
  • ewentualny kontakt telefoniczny z Klientami ws. zaległości w płatnościach,
  • drobne prace administracyjne w biurze (korespondencja, umawianie spotkań, wprowadzanie płatności do systemu CRM, itp.).

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kompetencji,
  • pracę łączoną w dwóch biurach w Warszawie – Praga Północ i Praga Południe.

Prosimy o przesłanie CV (max 2 strony) na adres rekrutacja@capitalwork.pl z zamieszczoną klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Uprzejmie prosimy o informację w CV na temat orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Załącz Twoje CV/list motywacyjny lub inne pliki. Całkowita wielkość: 200 MB.

UdostępnijShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page