Pracownik ds. pozyskiwania klientów – Warszawa

Firma Capital Work wspierająca zatrudnienie Osób Niepełnosprawnych prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko: Pracownik ds. pozyskiwania klientów.
Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:

  • aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
  • bardzo dobra dykcja i miły tembr głosu,
  • znajomość obsługi komputera na poziomie dobrym,
  • mile widziane doświadczenie w telemarketingu,
  • wysoka kultura osobista i kreatywność,
  • wysoki poziom motywacji do pracy i chęć zdobywania nowych umiejętności,
  • dyspozycyjność (7/8 godz. dziennie).

Zakres obowiązków, m.in.:

  • telefoniczny kontakt z klientami,
  • budowanie bazy potencjalnych klientów,
  • umawianie spotkań,
  • raportowanie działań,
  • obsługa infolinii.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • praca wykonywana stacjonarnie w biurze (brak możliwości pracy zdalnej),
  • atrakcyjne wynagrodzenie!

Prosimy o przesłanie CV (max 2 strony) na adres rekrutacja@capitalwork.pl z zamieszczoną klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Uprzejmie prosimy o informację w CV na temat orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Załącz Twoje CV/list motywacyjny lub inne pliki. Całkowita wielkość: 200 MB.

UdostępnijShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page