Junior Web Developer z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności – Warszawa

  • Pełny etat
  • Warszawa

Firma Capital Work wspierająca zatrudnienie Osób Niepełnosprawnych prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko: Junior Web Developer z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • budowanie stron internetowych w oparciu o dokumentację oraz projekty graficzne (głównie WordPress),
  • dodawanie nowych funkcjonalności oraz przebudowa istniejących już stron,
  • pisanie czytelnego i wydajnego kodu na potrzeby wdrażanych projektów,
  • projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności w oparciu o specyfikację techniczną,
  • naprawianie błędów i rozwiązywanie problemów HTML/CSS/PHP,
  • proponowanie nowoczesnych rozwiązań technicznych w prowadzonych projektach,
  • optymalizacja stron internetowych na potrzeby działań działu SEO,
  • wsparcie bieżących działań SEO,
  • bieżący nadzór nad stronami WWW.

Czego oczekujemy:

  • aktualnego orzeczenia o stopniu niepełnosprawności,
  • wiedzy w zakresie platformy WordPress, w tym: swobodę w instalowaniu i konfiguracji pluginów, doświadczenia w implementacji gotowych szablonów, znajomości struktury plików “theme”, doświadczenia w przenoszeniu instalacji WordPressa na inny serwer, znajomości struktury szablonów WordPress,
  • dobrej znajomości CSS3 (z uwzględnieniem RWD), HTML/HTML5, JavaScript,
  • dobrej znajomości PHP (tworzenie i modyfikacja skryptów),
  • dobrej znajomości MySQL,
  • komunikatywności i samodzielności,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • zdolności analitycznego myślenia i szybkiego przyswajania nowej wiedzy,
  • kreatywności i umiejętności rozwiązywania problemów,
  • min. pół roku doświadczenia przy budowie stron.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • perspektywę rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Prosimy o przesłanie CV (max 2 strony) na adres rekrutacja@capitalwork.pl z zamieszczoną klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Uprzejmie prosimy o informację w CV na temat orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Załącz Twoje CV/list motywacyjny lub inne pliki. Całkowita wielkość: 200 MB.

UdostępnijShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page